F&T Vražkov s.r.o.

Pořiďte si naše obkladové či podlahové palubky

 

 Využijte ke své práci kvalitní dřevěný materiál. Naše společnost F & T nabízí stavební a truhlářské řezivo v širokém výběru. Dodáváme obkladové i podlahové palubky, OSB desky, spárovky či KVH hranoly. Nabízíme i ochranná napouštědla Remmers a Dřevosan. Zajistíme dopravu materiálu na vámi zadanou adresu.

Hledáte kvalitní stavební řezivo či dřevěný materiál pro truhlářskou výrobu?
Navštivte provozovnu naší společnosti F & T ve Vražkově u Roudnice nad Labem. Mezi naše spokojené zákazníky patří stavební firmy, truhláři, tesaři i domácí kutilové. Pořiďte si od nás vynikající konstrukční prvky v podobě KVH hranolů. Vybírat můžete z široké palety rozměrových variant. Standardně dodáváme KVH hranoly v délce 13 metrů, rádi vám je však nařežeme na míru.

Součástí našeho sortimentu jsou také klasické spárovky. Vyrábíme je ze smrkového, borového, dubového, jasanového či bukového dřeva. Využijte naší nabídku rozvozu zboží – zakoupený materiál vám dopravíme na místo podle vašeho přání.

Nabízíme obkladové i podlahové palubky a krycí lišty. Chystáte se vylepšit interiér svého domu nebo bytu dřevěným obložením? Dodejte mu atraktivní a útulný vzhled s využitím obkladových či podlahových palubek od nás. Nabízíme obkladové a podlahové palubky o délce 3 m až 5 m a v široké škále dalších rozměrů.

Prodlužte životnost dřevěných prvků s využitím spolehlivých chemických prostředků. V prodejním sortimentu naší firmy naleznete také lazury a ochranná napouštědla předních značek Remmers a Dřevosan.

Naše nabídka zahrnuje také další typy stavebního řeziva – od terasovek a lišt přes sloupky a fošny až po OSB desky.


Firma F & T s.r.o. byla založena v roce 1999. Na trhu jsme již let.
Spisová značka: C 15646 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem

Obchodní rejstřík: F&T s.r.o.